PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-03-14
Horizen - ogrodzenie z szerokim horyzontem
Ogrodzenie horyzontalne to doskonały wybór dla wszystkich osób szukających rozwiązań o szerokim zastosowaniu.

BETAFENCE Sp. z o.o.
ul. Dębowa 4
47-246 Kotlarnia

tel. 77 406 22 00
fax 77 482 50 00
info.poland@betafence.com
www.ogradzamy.pl

» więcej o firmie

Ogrodzenie horyzontalne to doskonały wybór dla wszystkich osób szukających rozwiązań o szerokim zastosowaniu. Jest nowoczesne, atrakcyjne i bezpieczne, a przy tym idealnie wpisuje się w najnowsze trendy.

Rynek ogrodzeń może i jest oddalony o lata świetlne od pokazów mody, ale także i on rządzi się pewną sezonowością. Przez kilka lat popularne stają się jedne rozwiązania (do niedawna ogrodzenia kute), by po jakimś czasie zainteresowanie konsumentów przesunęło się w stronę innych. Aktualnie na fali wznoszącej są ogrodzenia horyzontalne, a wśród nich propozycja firmy Betafence - system Horizen.


Atrakcyjny wygląd i ochrona

Za sukcesem tego modelu stoi połączenie cech pożądanych przez wszystkich Klientów. Po pierwsze: atrakcyjny i wyróżniający się wygląd. Poziomy układ szczebli nadaje panelom i bramom horyzontalnym elegancji i sprawia, że wyróżniają się z otoczenia.

Po drugie: prywatność. Wąsko rozmieszczone szczeble zapewniają wysoką nieprzezierność. W praktyce oznacza to, że mieszkańcy posesji ogrodzonej panelami Horizen mogą cieszyć się intymnością w domu i ogrodzie.

Po trzecie: bezpieczeństwo. Wspomniane wąskie rozmieszczenie szczebli w praktyce uniemożliwia włożenie pomiędzy nie dłoni czy stopy, a tym samym wyklucza możliwość sforsowania ogrodzenia przez niepowołane osoby.

Po czwarte: wytrzymałość. Do produkcji paneli Horizen użyto nowoczesnych powłok z proszku poliestrowego, które podnoszą trwałość produktu i zapewniają bezpieczne użytkowanie na lata.


Horizen przyjazny Klientowi

Rozwiązanie proponowane przez Betafence daje szeroką możliwość aranżacji. Jest dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, przez co można je w łatwy sposób dopasować do każdej posesji. Panele Horizen można zamontować zarówno na słupach dedykowanych systemowi, jak i słupach murowanych.

Ogrodzenia panelowe Horizen są także łatwe w montażu, dlatego na pewno poradzi sobie z nim każdy majsterkowicz.

źródło: Betafence | www.ogradzamy.pl