PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
Informacje o portalu

Serwis www.bramy21.pl to portal poświęcony tematyce techniki bram i ogrodzeń. Wśród odwiedzających go czytelników są m.in.

1. Przedsiębiorcy
2.
Inwestorzy
3.
Producenci
4.
Klienci Indywidualni

a więc wszyscy, którzy w kręgu swoich zainteresowań odnajdują zagadnienia związane z budownictwem i nowymi technologiami. Portal www.bramy21.pl został podzielony na dwie kategorie:

1. dla odbiorców indywidualnych, inwestorów,
2.
dla profesjonalistów związanych bezpośrednio z branżą.

W pierwszej części znajdziemy informacje o gotowych produktach, nowych rozwiązaniach technologicznych, firmach produkcyjnych, salonach sprzedaży oraz dealerach. W drugiej części znajdziemy informacje dla Profesjonalistów, o produktach i usługach, miejsce do nawiązania bezpośredniej współpracy pomiędzy producentami bram i ogrodzeń, a dostawcami np. akcesoriów do ich produkcji, itp.

Chcielibyśmy, by Goście odwiedzający serwis mieli możliwość zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi techniki bram i ogrodzeń - w tym z artykułami i nowościami rynkowymi. Naszym priorytetem jest dostarczanie zainteresowanym rzetelnych informacji oraz atrakcyjnych publikacji. Współpracujemy z wieloma agencjami PR, dzięki czemu śledzimy pojawiające się na rynku nowości oraz mamy możliwość zamieszczania wyselekcjonowanych artykułów o zaawansowanych technologiach i tendencjach (dział Aktualności, Artykuły) oraz krótkie informacje tekstowe, związane np. z targami, szkoleniami, obowiązującymi promocjami (dział W skrócie). Konsekwentnie zbierane informacje mają pomóc znaleźć poszukiwany produkt, usługę, jak również skierować kupującego we właściwe miejsce.

Obecna współpraca z agencjami PR obejmuje zakresem Klientów tych agencji, którzy związani są z budownictwem (wydarzenia, nowości rynkowe, technologie) z uwagi na pozostałe portale grupy, takie jak: drzwi21.pl, oslony21.pl, fasady21.pl, okna21.pl. Otrzymujemy z agencji materiały prasowe, które zamieszczane są na portalach po dokonaniu wyboru (zbieżność z aktualnymi potrzebami tematycznymi serwisu).