PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-04-16
Furtka na wielkie wejście
Detal, jakim jest furtka ogrodzeniowa, dopełnia efektu całego ogrodzenia. Warto zadbać, by to dopełnienie było idealne.

BETAFENCE Sp. z o.o.
ul. Dębowa 4
47-246 Kotlarnia

tel. 77 406 22 00
fax 77 482 50 00
info.poland@betafence.com
www.ogradzamy.pl

» więcej o firmie

Furtka to o wiele więcej niż tylko element ogrodzenia umożliwiający wejście na teren posesji. Furtka to przede wszystkim wizytówka posesji i jej właściciela i to właśnie ona może „na wejściu" zrobić na Twoim gościu dobre lub złe wrażenie. Aby to wrażenie było jak najlepsze, wybierz furtkę idealnie dopasowaną do ogrodzenia, które razem z bryłą budynku i aranżacją zieleni w ogrodzie powinno tworzyć jedną spójną całość.

Z furtki będziesz korzystać codziennie, dlatego poza aspektem estetycznym, ważna jest funkcjonalność. Jeśli decydujesz się na wysokiej jakości system ogrodzeniowy, koniecznie uzupełnij go furtką w tym samym standardzie. Taka furtka będzie działać bezawaryjnie i wyglądać jak nowa nawet po wielu ostrych zimach i deszczowych latach. 


Dlaczego furtki Betafence:

  • są zaprojektowane tak, aby pod każdym względem - technicznym i estetycznym - tworzyły z panelami i siatkami Betafence kompletne systemy ogrodzeniowe
  • zostały zmodernizowane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół
  • są wyposażone w wysokiej jakości zamki cylindryczne i zawiasy gwarantujące niezawodne użytkowanie
  • powlekane są z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, co gwarantuje wieloletnią odporność na korozję bez konieczności regularnej konserwacji.

Ogrodzenie klasyczne - Bekafor Classic

Jeżeli Twój wybór padł na klasyczne ogrodzenie z paneli Bekafor Classic, warto uzupełnić je dedykowaną systemowi furtką. Z łatwością dopasujesz ją do swojego ogrodzenia antracytowego, bo podobnie jak panele, furtka jest dostępna w tym kolorze. Razem z panelami furtka tworzy kompletny system ogrodzeniowy - dyskretny, a jednocześnie skuteczny.


Dowolne ogrodzenie z siatki lub paneli

Ogrodzenie z paneli Bekafor Classic, a także każde inne ogrodzenie z paneli i siatki Betafence - np. ogrodzenie palisadowe czy też z siatki zgrzewanej Pantanet, możesz uzupełnić także wysokiej jakości furtką Egidia, która może być wypełniona palisadą (profil 30x18 mm) lub panelem Nylofor 3D. Wszystkie bramy Egidia, także jednoskrzydłowe, posiadają solidną ramę, która wytrzyma intensywne użytkowanie przez wiele lat. Jeśli chcesz, aby wejście na Twoją posesję było większe niż standardowy metr, wybierz Egidię o szerokości 1,2 m.

Ogrodzenia z siatki

Jeśli wybrałeś ogrodzenie posesji z siatki zgrzewanej Pantanet czy też plecionej Resitor, doskonałym jego uzupełnieniem będzie furtka Fortinet, dedykowana wszystkim ogrodzeniom z siatki firmy Betafence. Jej sztywna rama wypełniona jest wysokiej jakości siatką zgrzewaną.

Furtki możesz samodzielnie zamontować na ogrodzeniu dzięki instrukcjom zawartym na www.ogradzamy.pl i na kanale na YouTube.

System paneli ogrodzeniowych Decofor

Wybrałeś elegancki system Decofor? Doskonale uzupełni go dedykowana furtka, która podobnie jak panele w górnej części zakończona jest dekoracyjnymi rombami. Ogrodzenie Decofor zwieńczone furtką o takim samym dizajnie idealnie będzie komponować się zwłaszcza z posesjami o klasycznej architekturze.

Inspirujący system Zenturo

Jeśli Twój wybór padł na wyjątkowo oryginalne ogrodzenie z paneli Zenturo, koniecznie uzupełnij je furtką Zenturo, która podkreśli jego wyjątkowy charakter. Furtka wypełniona panelem Zenturo będzie tworzyć z pozostałymi elementami ogrodzenia jedną spójną całość, dopracowaną w każdym szczególe. Podobnie jak panele furtkę Zenturo możesz ozdobić i spersonalizować, wypełniając ją pikselami z tworzywa sztucznego, taśmą stalową Perfo lub taśmą Flexo.

Więcej informacji o furtkach Betafence znajdziesz na stronach portalu eksperckiego www.ogradzamy.pl.

źródło: Betafence