PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-12-18
Marka WIŚNIOWSKI z tytułem Biznesu Przyjaznego Ekonomii Społecznej
Jest to tytuł przyznawany firmom za olbrzymie zaangażowanie w działania edukacyjne, tworzenie stabilnych miejsc pracy oraz finansowe ...

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Marka WIŚNIOWSKI otrzymała nagrodę w kategorii Biznes Przyjazny Ekonomii Społecznej. Jest to tytuł przyznawany firmom za olbrzymie zaangażowanie w działania edukacyjne, tworzenie stabilnych miejsc pracy oraz finansowe i poza finansowe formy wsparcia inicjatyw lokalnych. Konkurs Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej jest organizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie od 2011 r.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął marszałek województwa Witold Kozłowski. Przedsięwzięciu patronowali również: Małopolska Loża BCC, Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Małopolski Fundusz Ekonomii Społecznej, TVP Kraków oraz Glos24.
WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski