Bramy automatyczne to już standardowe rozwiązania wspomagające funkcjonowanie nowoczesnych firm. Codzienność wielu przedsiębiorstw wymaga urządzeń najwyższej klasy. Czym powinien charakteryzować się niezawodny zestaw bramy z siłownikiem?
Świadomy i przemyślany wybór nie jest prostą sprawą. Wśród parametrów, które należy wziąć pod uwagę jest np. dzienna ilość cykli, waga skrzydła, bezpieczeństwo, a nawet ewentualna możliwość prostego kodowania dodatkowych pilotów. Do tego ważna jest pewność, że wybrane akcesoria będą w pełni ze sobą współpracować. Wiele firm proponuje takie rozwiązania, by zastosowana w nich technologia umożliwiała połączenie siłownika ze smartfonem, ułatwiając tym samym kontrolę nad automatyką.
Wspólnymi siłami
Aby podjąć wyzwania rzucane przez konsumenta, świadome i otwarte przedsiębiorstwa łączą swoje doświadczenie oraz zdobytą wiedzę tworząc tym samym bezkonkurencyjne produkty. Podobną drogą podąża firma BFT. Producent automatyki do bram, współpracujący z dwoma rozwiniętymi przedsiębiorstwami Hammerman (bramy wjazdowe) oraz Fart Product (bramy garażowe i przemysłowe), które to przez wieloletnie funkcjonowanie na rynku zdążyły zapewnić o swoim profesjonalizmie oraz niezawodności. - Taka współpraca przynosi korzyść nie tylko obu przedsiębiorstwom, ale przede wszystkim naszym klientom, którzy oczekują w pełni kompatybilnych oraz sprawdzonych rozwiązań - mówi przedstawiciel firmy Hammerman. - Obecnie prace polegają nad stworzeniem idealnego zestawu wykorzystywanego przemysłowo, czyli wystawionego na intensywne oraz długotrwałe użytkowanie - uzupełnia specjalista firmy Fart Product.
Prosty wybór
Producenci doszli do porozumienia, dostosowując jeden z ponadczasowych i niezawodnych siłowników ARGO i ARGO G do standardów produktów z asortymentu bram przemysłowych - ARGO czy ARGO G są niczym komandosi wśród siłowników. To jedne z najtrwalszych produktów dostępnych obecnie na rynku. Doskonale sprawdzą się przy tak ekstremalnych wyczynach i zadaniach specjalnych, jakie czekają na niego pod komendami pracowników dużych firm - tłumaczy Andrzej Trojanowski, Dyrektor Generalny firmy BFT Polska.
Niezwykle wytrzymałe siłowniki dostępne w ofercie, dzięki solidnej budowie oraz technologii mikroprocesorowej centrali sterującej są w stanie poruszać bramą o powierzchni nawet 35m2. Posiadają także system kontroli momentu obrotowego D-Track, który w połączeniu z wirtualnym enkoderem, gwarantuje maksymalnie precyzyjną kontrolę ruchu bramy i wykrywanie przeszkód.
Technologia ER-READY daje z kolei możliwość kodowania bezpośredniego i pozwala na proste i przede wszystkim bezpieczne klonowanie pilota obsługującego bramę. Kolejny raz okazuje się, że połączenie nowoczesnej technologii, zaawansowanych funkcji oraz precyzji decyduje o niezawodności produktu.
Zadowolenie oznaką sukcesu
Firma BFT zapowiada wprowadzenie kolejnych zmian i udogodnień dla swoich klientów. - Kooperacja stwarza nam możliwość dostarczania coraz to bardziej zaawansowanych oraz dostosowanych do użytkownika narzędzi i usług. W planach mamy dalsze kroki, aby nasze produkty stały się jeszcze bardziej przyjazne klientom" - dodaje Andrzej Trojanowski.
źródło: BFT