PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-01-14
Targi R+T 2015 w Stuttgarcie
Już za miesiąc, w dniach 24 - 28 lutego 2015 roku odbędzie się kolejna - 20. edycja Wiodących Targów Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T w Stuttgarcie.

Już za miesiąc, w dniach 24 - 28 lutego 2015 roku odbędzie się kolejna - 20. edycja Wiodących Targów Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T w Stuttgarcie. Jednocześnie targi R+T będą świętować 50- lecie istnienia (pierwsza edycja targów odbyła się w 1965 roku). 

Poprzednia edycja R+T (tragi odbywają się w cyklu trzyletnim) była najlepszą edycją w historii targów. Tereny targowe w Stuttgarcie zlokalizowane tuż przy lotnisku i autostradzie, dysponujące ponad 105.000 m2 powierzchni wystawienniczej zostały w całości zajęte przez targi R+T. Ofertę prezentowaną przez 820 wystawców z 42 krajów (w tym aż 30 firm z Polski) odwiedziło około 60.000 zwiedzających ze 110 krajów.

Tegoroczna edycja zapowiada się równie dobrze. Targi cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony dotychczasowych wystawców oraz nowych firm, które chcą zaprezentować swoją ofertę w 2015 roku.

Co trzy lata targi prezentują liczne nowości techniczne, innowacje produktowe i najnowsze trendy pojawiające się w branży żaluzji, rolet, markiz, osłon przeciwsłonecznych wewnętrznych i zewnętrznych, tekstyliów technicznych, bram, ogrodzeń i siatek, okien i okiennic oraz urządzeń napędowych, systemów sterowania i elektrycznych systemów bezpieczeństwa.

Targi Stuttgarckie w organizacji targów R+T wspierają partnerzy: Niemieckie Zrzeszeniem Rolet i Osłon Przeciwsłonecznych RS, Niemieckie Zrzeszenie Producentów Bram BVT, Związek Przemysłowy Tekstyliów Technicznych, Rolet i Osłon Przeciwsłonecznych ITRS oraz British Blind and Shutter Association, The Door and Hardware Federation i International Door Association (IDA).

Targi R+T są również platformą wymiany informacji i wiedzy branżowej. Wymianie wiedzy służy bogaty program ramowy obejmujący liczne wykłady, workshopy, fora fachowe, prezentacje związków branżowych i pokazy specjalne, zawody i konkursy.

Obywające się co trzy lata targi R+T w Stuttgarcie mają bez wątpienia charakter globalny.

http://www.messe-stuttgart.de/r-t/