PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-03-04
Nowe zgrzewane siatki ogrodzeniowe od Betafence
Firma Betafence wprowadziła szereg zmian w asortymencie eleganckich siatek zgrzewanych Pantanet.

BETAFENCE Sp. z o.o.
ul. Dębowa 4
47-246 Kotlarnia

tel. 77 406 22 00
fax 77 482 50 00
info.poland@betafence.com
www.ogradzamy.pl

» więcej o firmie

Najwyższa na rynku, 20-letnia gwarancja producenta, produkcja ulokowana w Europie, więcej siatek dostępnych standardowo w kolorze metalicznego antracytu to tylko część wyróżników nowej linii siatek zgrzewanych Pantanet od Betafence.

Premium, ekonomiczne, promocyjne

Firma Betafence wprowadziła szereg zmian w asortymencie eleganckich siatek zgrzewanych Pantanet. Najważniejszą z nich jest podział na trzy klasy produktów:

  • Premium,
  • Ekonomiczne,
  • Promocyjne.

„Na rynku polskim od lat dostępnych jest wiele typów siatek zgrzewanych. Zwinięte w rolki i ustawione na półkach w większości wypadków wyglądają podobnie. Chcąc pomóc klientom dokonać wyboru, z którego będą zadowoleni, wprowadziliśmy jasny podział naszego asortymentu na segmenty." - mówi Awa Kubisz, kierownik marketingu firmy Betafence w Polsce. „Najwyższy segment Premium jest naszą wizytówką i gwarantuje przez 20 lat najwyższą jakość (powłoki, sztywności oraz neutralnego wpływu na środowisko naturalne). Segment pośredni - Ekonomiczny - jest rynkowym standardem. Najniższy - Promocyjny - oferuje dobrą ceną w stosunku do jakości, ale nie daje gwarancji długowieczności. Dzięki temu podziałowi klient będzie od razu wiedział, jakich korzyści, ale i ograniczeń może się spodziewać po nabywanym produkcie." - dodaje Kubisz.


Nie tylko podział jest nowy. Zmieniły się też wzory, np. w siatkach Pantanet Protect nie znajdziemy już podwójnego drutu w górnej części ogrodzenia.

Siatki ogrodzeniowe Premium i Ekonomiczne

Wyróżnikiem siatek z linii Premium, do której należą siatki ogrodzeniowe Pantanet Family i Pantanet Protect, jest 20-letnia gwarancja antykorozyjna - najwyższa z dostępnych na polskim rynku. To potwierdza, że Betafence jest bardzo pewna ich jakości.

Do siatek Ekonomicznych należą Pantanet Light oraz nowość w ofercie - Pantanet Essential. Te drugie można kupić standardowo w kolorze zielonym RAL 6005 oraz w metalicznym antracycie. Jednym z największych atutów obu produktów jest ciągle wysoka, 10-letnia gwarancja producenta.

Produkowane w Europie

Siatki Premium i Ekonomiczne produkowane są w Europie. To zaleta dla nabywców, którzy zdążyli się już zmęczyć zalewającymi nas produktami z krajów azjatyckich. Europejska klasa przekłada się na trwałość powłok antykorozyjnych, odpornych na promieniowanie UV i inne czynniki atmosferyczne.


Gdzie kupić

Wszystkie modele siatek Pantanet można dostać w rolkach o długości 25 m, a ich wysokości wynoszą od 65 cm dla siatek Pantanet Essential i od 102 cm dla pozostałych do nawet 203 cm. Podobnie jak wszystkie inne produkty z asortymentu Betafence także siatki Pantanet można kupić u autoryzowanych dystrybutorów. Wyszukiwarka dystrybutorów dostępna jest na stronie www.ogradzamy.pl.

źródło: Betafence