PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-09-27
Furtka na wiele sposobów
Wyboru strony, w którą otwierać ma się furtka, zazwyczaj dokonać trzeba przed jej zakupem.

LEGI POLSKA Sp. z o.o.
Karolina, ul. Piaskowa 15
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel. 25 758 71 82
biuro.minsk@legi-polska.pl
www.legi-polska.pl

» więcej o firmie

Ale nie w przypadku Legi Vario. Bramkę skonstruowano tak, by wybór kierunku otwierania - do środka lub na zewnątrz, możliwy był również w trakcie montażu. Co więcej - możliwe jest także ustawienie otwierania prawo- lub lewostronnego. Dzięki temu z pewnością nie pomylimy się przy zakupie.

Furtki Legi Vario mogą otwierać się do 180 stopni. Ponieważ produkowane są w seriach, ich dostępność magazynowa nie nastręcza problemów. Zależnie od wybranej grubości słupka, bramki Vario dostępne są w trzech modelach: L (leicht - lekkie), M (mittel - średnie) i S (stark - mocne). Model S może być dostarczany w większych rozmiarach, pełniąc rolę klasycznej dwu- lub trzyskrzydłowej bramy wjazdowej o wysokości do 2,4 metra i szerokości światła bramy do 6 metrów. Ogrodzenia produkowane są w Polsce. 


Producent: Legipol, Wałbrzych ul Ogrodowa 15 b http://www.legipol.pl/
Dystrybutor: Legi Polska, Mińsk Mazowiecki ul. Warszawska 160  http://www.legi-polska.pl/LEGI POLSKA
jest liderem na rynku ogrodzeń systemowych. Ponad 60 - letnie doświadczenie sprawia, że systemy Legi są doceniane na całym świecie. Firma oferuje ogrodzenia dla infrastruktury publicznej, obiektów przemysłowych, deweloperskich, sportowych i posesji prywatnych. W sprzedaży znajdują się także ogrodzenia agresywne dedykowane obiektom wojskowym oraz lotniskom. Produkcja ogrodzeń Legi odbywa się nowoczesnej fabryce w Wałbrzychu. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii cynkowania i malowania gwarantują produktom Legi długoletnią wytrzymałość.

  źródło: Legi Polska