PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-06-17
Wygoda w Twoich rękach – klamka do bramy garażowej firmy Normstahl
Klamka Normstahl przymocowana do bramy pełni wiele funkcji użytkowych. Przede wszystkim rozwiązanie to pozwala odryglować zamek.

Normstahl Polska / firma już nie istnieje

» więcej o firmie

Estetyczne i ergonomiczne klamki pozwalają bez problemów otworzyć i zamknąć niemal każde drzwi. Firma Normstahl oferuje klamki do swoich bram, które nie tylko odryglowują zamek czy odblokowują automat, ale przede wszystkim pozwolą bez trudu wejść do garażu. Dodatkowo wybór koloru klamki pasującego do poszycia bramy pozwala stworzyć estetyczną kompozycję.

Niezbędnym elementem każdych drzwi jest klamka. Jedne są smukłe, delikatne, inne bardziej masywne, okrągłe lub prostokątne. Wszystkie rozwiązania łączy podstawowa funkcja - ułatwienie podczas otwierania drzwi. Nie można zapomnieć także o ozdobnym charakterze klamki. Idealnie dobrane do stylu, koloru i wielkości drzwi stanowią niezwykle designerski dodatek podkreślający wygląd wejścia. Ergonomicznie ukształtowana, metalowa klamka do bram garażowych firmy Normstahl pozwoli w pełni kontrolować jej otwieranie i zamykanie. Klamka montowana w bramie nie wystaje poza jej powierzchnię, co zdecydowanie podnosi bezpieczeństwo użytkowania. Klamki wykonane są z trwałych i mocnych materiałów. Dzięki temu jest ona odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, co więcej na długo zachowuje atrakcyjny i estetyczny wygląd.

Jedna klamka - kilka funkcji

Klamka Normstahl przymocowana do bramy pełni wiele funkcji użytkowych. Przede wszystkim rozwiązanie to pozwala odryglować zamek. Dzięki temu wystarczy jedynie przekręcenie klucza, by otworzyć bramę. Dodatkowo pełni funkcję podchwytu ułatwiającego otwieranie bramy - działając w kierunku zgodnym z ruchem bramy. Nie można zapomnieć o tym, że klamka może także odblokować automat, który spowoduje automatyczne podniesienie paneli naszej bramy. Co więcej, cylinder zamka umieszczony w zaokrąglonej kasecie stanowi dla niego specjalną ochronę. Warto podkreślić, że prosta wymiana wkładki cylindrycznej zamka jest możliwa w przypadku wkładki Euro, wkładki owalnej ASSA i wkładki okrągłej KABA 22 mm. Niewątpliwą zaletą klamki Normstahl jest to, że podpowiada ona użytkownikom kierunek ruchu bramy, co więcej, ułatwia przesuwanie paneli w stronę otwierania. Oznacza to, że bramy segmentowe boczne, które są wyjątkowo lekkobieżne, można będzie otwierać i zamykać z dziecinną łatwością.


Klamki z oferty firmy Normstahl dostępne są w kolorach:
czarnym, złotym, stal szlachetna i srebrnym
fot. Normstahl

Klamka Normstahl dostępna jest aż w czterech kolorach - czarnym, złotym, srebrnym oraz szlachetnej stali, co zdecydowanie poprawia estetykę i design naszego wejścia do garażu. Odcienie imitujące metale dodadzą szlachetności i uroku delikatnym poszyciom bram. Klamka w kolorze klasycznej czerni będzie dopełnieniem ciemnych dekorów. Warto podkreślić, że srebrna klamka jest standardowo montowana w bramach górnych EURO oraz bramach sekcyjnych bocznych TOP-ISO firmy Normstahl. Z kolei czarna klamka dołączana jest w zestawie do bram górnych i bocznych Aluframe firmy Normstahl.

Klamka kojarzona jest przede wszystkim z mechanizmem ułatwiającym otwieranie i zamykanie wszelkiego rodzaju drzwi. Klamki do bram garażowych z oferty firmy Normstahl zapewniają wygodę podczas użytkowania bramy, wpływając na estetykę wejścia do garażu. Zamontowanie tego typu rozwiązania gwarantuje bezproblemowe korzystanie z bram bocznych, górnych czy uchylnych.

Klamka w kolorze srebrnym firmy Normstahl, bez dopłaty w przypadku bramy ręcznej, w przypadku bramy automatycznej, w komplecie z zamkiem cena netto 210 zł,

Klamka w kolorze czarnym firmy Normstahl w komplecie z zamkiem cena netto 210 zł

Klamka imitująca stal szlachetną firmy Normstahl, dopłata do ceny klamki srebrnej netto 290 zł

Klamka pozłacana firmy Normstahl, dopłata do ceny klamki srebrnej netto 549 zł

Zdjęcie główne:
Klamka ułatwia otwieranie i zamykanie bramy garażowej

Fot. Normstahl
Marka Normstahl obejmująca bramy i napędy elektryczne należy do spółki Cardo Garage Door AB z Grupy CARDO AB, jednego z największych producentów bram garażowych w Europie. 60 - letnia tradycja Normstahl stanowi nie tylko gwarant doskonałej jakości oferowanych produktów, badanych i certyfikowanych przez niemiecki urząd TÜV Product Service, lecz świadczy o dużym zaufaniu, którym obdarzyły Normstahl ponad 2 miliony zadowolonych Klientów na całym świecie. W Polsce przedstawicielem produktów marki Normstahl jest Normstahl - Polska Sp. z o. o. W ofercie Normstahl znajdują się bramy garażowe, napędy do bram garażowych i drzwi garażowe. Produkty Normstahl cechuje najwyższa jakość, są one opracowane i wciąż doskonalone przez zespół wyszkolonych specjalistów z uwzględnieniem życzeń konsumentów, dystrybutorów i architektów. Oferując produkty najwyższej jakości pod względem rozwiązań technicznych i wzornictwa, fachowe doradztwo i serwis, organizując szkolenia produktowe, pomagając rozwiązywać problemy, firma Normstahl to niezawodny partner dla dystrybutorów, architektów i konsumentów. Normstahl - Polska posiada sieć dystrybutorów na terenie całego kraju, którzy fachowo obsłużą każdego klienta zarówno w zakresie doboru i zakupu bramy, jak też pod względem serwisowym.

źródło: Normstahl