PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2024-07-02
Wygrodzenia wewnętrzne NITUS
Firma NITUS proponuje idealne rozwiązanie dla mieszkańców budynków wielorodzinnych, którzy marzą o dodatkowym miejscu przechowywania rzadko używanych, lub sezonowych przedmiotów.

P.P.H.U. NITUS Piotr Nowak
Drużków Pusty 9
32-862 Porąbka Iwkowska

tel. 14 684 50 07
fax 14 691 86 79
nitus@nitus.pl
www.nitus.pl

» więcej o firmie

Firma NITUS proponuje idealne rozwiązanie dla mieszkańców budynków wielorodzinnych, którzy marzą o dodatkowym miejscu przechowywania rzadko używanych, lub sezonowych przedmiotów. Producent oferuje wygrodzenia wewnętrzne, tzw. komórki lokatorskie, które rozwiązują problem podziału i efektywnego wykorzystania przestrzeni.

Efektywne wykorzystanie przestrzeni i zapewnienie miejsca do przechowywania to często spore wyzwanie dla deweloperów, zarządców obiektów mieszkaniowych, ale także właścicieli biur i innych budynków komercyjnych, czy magazynowych. Zapewnienie przestrzeni do przechowywania przekłada się bowiem na komfort mieszkańców i najemców, a tym samym na podniesienie standardu i użyteczności obiektu. Dlatego coraz częściej poszukuje się rozwiązań, które w prosty, modułowy sposób pomogą podzielić i stworzyć miejsca przechowywania.

Dotyczy to zarówno nowych jak i modernizowanych obiektów. W obu przypadkach rozwiązaniem są wygrodzenia wewnętrzne, tzw. komórki lokatorskie, czyli systemowe rozwiązania, które pozwalają w prosty i bezpieczny sposób stworzyć takie miejsca, zastępując standardowe piwnice.

Prosta konstrukcja, łatwy montaż

Sekretem wygrodzeń marki NITUS jest ich prosta, systemowa konstrukcja. Można skonfigurować je z różnych elementów, takich jak stalowe lamele w dwóch wersjach: ażurowej (typ A) pełnej (typ P), do tworzenia zamkniętych schowków oraz sztywnej siatki ze stali ocynkowanej. Dzięki modułowej konstrukcji można je dowolnie konfigurować z takich elementów jak furtka rozwierna lub przesuwna, nadbudowa, czy słupy montażowe. Dzięki gotowym elementom, montaż systemu jest łatwy i szybki, a wszystkie komponenty wykonane są z najwyższej jakości stali ocynkowanej ogniowo, co gwarantuje długą żywotność i odporność na warunki zewnętrzne. Drzwi do komórki lokatorskiej standardowo wyposażone są w uchwyt na kłódkę lub opcjonalnie w pochwyt z zamkiem hakowym z wkładką bębenkową typu YALE.

Alternatywa dla standardowych ścian działowych

Komórki lokatorskie firmy NITUS to systemowe rozwiązanie, które można łatwo dostosować do różnych potrzeb i warunków przestrzennych. Dzięki modularnej konstrukcji możliwe jest stworzenie indywidualnych pomieszczeń do przechowywania, które będą idealnie dopasowane do wielkości i kształtu dostępnej przestrzeni. Dodatkowo, komórki lokatorskie można wyposażyć w różnego rodzaju wolnostojące półki, wieszaki, regały czy szuflady, by jeszcze lepiej zorganizować przechowywane przedmioty. Systemowe rozwiązanie firmy NITUS jest łatwe w montażu i demontażu, dzięki czemu można je szybko i sprawnie dostosować do zmieniających się potrzeb.

Właściwie nie ma powierzchni, której nie da się nie podzielić za pomocą wygrodzeń marki NITUS. To nowoczesne rozwiązanie, które z powodzeniem zastępuje tradycyjne piwnice. Jego wszechstronność, estetyka i funkcjonalność sprawiają, że jest doskonałym wyborem do budynków wielorodzinnych, przemysłowych i magazynowych, pozwalając wykorzystać cenną przestrzeń w nowoczesny i efektywny sposób.