PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2024-06-06
Nowy napęd Robus od Nice: inteligentna automatyka do bram przesuwnych
Nowy silnik Robus płynnie łączy najnowocześniejszą technologię z zastosowaniami w bramach rezydencjalnych.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Nice, światowy lider rozwiązań do zarządzania domem, zaprezentował najnowszą serię napędów do bram przesuwnych Robus. Linia napędów Robus jest znana z doskonałej wydajności, rozwiązań klasy smart i niezawodnej łączności. Najnowsza odsłona łączy najnowocześniejsze technologie z nowym designem, idealnym do bram rezydencjalnych.

Odnowiona konstrukcja oferuje wiele nowych funkcji, w tym przeprojektowaną centralę sterującą, która zapewnia optymalną integrację z systemami Smart Home. To wszechstronne rozwiązanie dla bram o masie od 400 do 600 kg, umożliwiające łatwą integrację z aplikacją MyNice Pro. Dzięki tej aplikacji instalatorzy mogą bezprzewodowo łączyć się z centralą sterującą, aby zdalnie zmieniać ustawienia, przeprowadzać regulację i diagnostykę urządzenia.

Najważniejsze nowe funkcje to:

  1. Uniwersalność: Robus to synonim trwałości i jakości, oparty na uniwersalnej bazie, dostosowującej się do różnorodnych potrzeb użytkowników na całym świecie.

  2. Hi-Speed Automation: Robus umożliwia szybkie manewrowanie bramą. W zaledwie 10 sekund otwiera bramy o szerokości do 4 metrów, zwiększając bezpieczeństwo i skracając czas pracy.

  3. Integracja z systemem Yubii: Robus doskonale współpracuje z systemem Yubii Home w ramach inteligentnego domu Nice Smart Home. Wbudowany moduł Wifi zapewnia płynne połączenie i umożliwia użytkownikom zarządzanie wszystkimi zintegrowanymi automatyzacjami oraz proste tworzenie niestandardowych scenariuszy.

  4. Komendy głosowe: silnikiem Robus można sterować za pomocą komend głosowych po zintegrowaniu go z systemem Yubii. Zwiększa to wygodę użytkownika, umożliwiając płynne i efektywne sterowanie bramą.

  5. Eye Check System: Robus wyposażony jest w zintegrowaną czerwoną lub zieloną diodę LED - Eye Check System. Zapewnia ona aktualizację statusu bramy w czasie rzeczywistym, dzięki czemu informacje są jeszcze bardziej intuicyjne i przyjazne dla użytkownika.

  6. Kompatybilność wsteczna: wsparcie dla poprzednich modeli Nice jest zapewnione dzięki utrzymaniu kompatybilności wstecznej. Jednostka sterująca zyskuje nowe funkcje dzięki kartom rozszerzeń I/O, co pozwala na łatwą wymianę urządzeń.

  7. Zielona innowacja: Robus to przykład Nice Green Innovation, posiadający deklarację środowiskową produktu (EPD). Urządzenie zawiera ponad 50% plastiku pochodzącego z recyklingu i zużywa aż o 90% mniej energii w trybie czuwania.

- „Seria Robus to wynik lat nieustannych badań i rozwoju. Dzięki rygorystycznym testom przeprowadzonym we współpracy z naszymi zaufanymi partnerami, ostateczna wersja jest niezawodnym i prostym rozwiązaniem dla użytkowników końcowych. Nic dziwnego, że profesjonalni instalatorzy konsekwentnie wybierają Nice do napędów bram rezydencjalnych." - mówi Stefano Fresco, Head of Business Unit Gate w Nice.