PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-12-09
WIŚNIOWSKI na targach Paysalia w Lyonie
Targi Paysalia dobiegły końca, a wraz z nimi kończy się kalendarz tegorocznych wydarzeń, na których można zobaczyć ekspozycję marki WIŚNIOWSKI.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Targi Paysalia dobiegły końca, a wraz z nimi kończy się kalendarz tegorocznych wydarzeń, na których można zobaczyć ekspozycję marki WIŚNIOWSKI. To doskonały moment, by podsumować nie tylko targi w Lyonie, ale również cały rok, a w którym WIŚNIOWSKI prezentował swoje produkty na branżowych spotkaniach w całej Europie.

Targi Paysalia to zwieńczenie intensywnego roku, który był szczególnym czasem w historii marki WIŚNIOWSKI. W sierpniu rozpoczęto świętowanie 30-lecia istnienia marki, a wiosną i jesienią do oferty weszły kolejne innowacyjne produkty. Był to również czas dalszego budowania wizerunku firmy w całej Europie, między innymi w trakcie targów i wydarzeń branżowych.

Targi Paysalia

Targi Paysalia to wydarzenie dedykowane architekturze krajobrazu, ogrodom i przestrzeniom rekreacyjnym. Goście kompleksu Eurexpo w Lyon mogli zobaczyć m.in. nasze bramy przesuwne PI, uniwersalne panele kratowe z oryginalnymi systemami montażu oraz bramy wjazdowe w wersjach mobilnych. 

Tegoroczne targi Paysalia odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy gości z całego świata - wśród nich inżynierowie, architekci krajobrazu, projektanci i inwestorzy. Była to doskonała okazja, by pod koniec roku porozmawiać o tym, czego udało się dokonać w minionych dwunastu miesiącach. Targi w Lyonie wybiegały myślami również do nieodległej wiosny i całego 2020 roku, który zapowiada się jeszcze bardziej innowacyjnie i emocjonująco.


Od Skandynawii aż po Włochy...

W roku 2019 marka WIŚNIOWSKI pojawiła się na targach w niemal całej Europie. Byliśmy gośćmi globalnych wydarzeń w Monachium (BAU), Mediolanie (MADE expo) i Paryżu (Batimat). Oprócz tego gościliśmy w Wiedniu na Bauen&Energie oraz szwajcarskim Frauenfeld podczas Zaunteam 2019. Zrobiliśmy również kolejny krok w rozwijaniu naszej obecności na rynkach skandynawskich dzięki targom BYGG REIS DEG w Lillestrøm.

W tym roku mocniej podkreślamy nasze relacje z architektami i projektantami. Na rynku włoskim zaowocowało to dwoma spotkaniami w ramach wydarzeń Infoprogetto w Mediolanie i Bresci. W ich trakcie mówiliśmy o naszych najważniejszych produktach, ich komplementarności i uniwersalności. Zaprezentowaliśmy również dedykowane architektom rozwiązania i projekty: m.in. Biblioteki BIM/CAD. 

Spotkania w ramach Infoprogetto podniosły świadomość marki WIŚNIOWSKI we Włoszech, co z pewnością  pomocne w zwiększaniu sprzedaży i pozyskiwaniu nowych klientów na Półwyspie Apenińskim.

Spotkajmy się w Nowym Roku! 

Kolejna okazja, by spotkać nas na targach pojawi się już 14 stycznia! Tego dnia rozpoczynają się targi Perimeter Protection w Norymberdze. Już dziś zachęcamy do pojawienia się na tym wydarzeniu i odwiedzenia WIŚNIOWSKI stoiska nr 417 w hali 12.
WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski