PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-07-11
Nice Polska uzupełnia swoją ofertę o wideodomofony
W lipcu b. r. firma Nice Polska wzbogaciła swoją ofertę automatyki o wideodomofony - produkty przeznaczone do użytku domowego.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

W lipcu b. r. firma Nice Polska wzbogaciła swoją ofertę automatyki o wideodomofony - produkty przeznaczone do użytku domowego. Flagowe produkty Nice - czyli napędy do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych współdziałają ze wszystkim rodzajami oferowanych wideodomofonów, dając możliwość zarządzania nimi za pośrednictwem wideomonitora.

Wideodomofony Nice znajdą zastosowanie w domach jednorodzinnych z jedną bądź dwoma furtkami i bramą automatyczną. W ofercie jest pięć modeli monitorów w trzech poziomach cenowych oraz 3 modele paneli rozmównych z czego jeden model z wbudowanym czytnikiem kart zbliżeniowych do otwierania furtki. Polska wersja językowa jest standardem we wszystkich urządzeniach.

Każdy z oferowanych zestawów składa się z dużego, kolorowego, 7-calowego wyświetlacza wysokiej rozdzielczości, zewnętrznego panelu rozmównego, przekaźnika do bramy automatycznej, zasilacza i elementów montażowych. Wyświetlacz jest wyposażony w dotykowe przyciski funkcyjne. Do każdego monitora można podłączyć do dwóch paneli rozmównych oraz dwie kamery CCTV. System może składać się z maksymalnie 4 monitorów, 2 paneli rozmównych i 8 kamer CCTV połączonych ze sobą w sieć.Wideofomofony Nice, w zależności od modelu, są wyposażone w dodatkowe funkcje. Do najciekawszych należą m.in. możliwość odsłuchiwania innego monitora, możliwość rozgłoszenia pomieszczenia, możliwość robienia zdjęć z panelu zewnętrznego, funkcja odtwarzania zdjęć, wideo oraz muzyki, interkom między pomieszczeniami, dyktafon, ramka multimedialna czy automatyczna sekretarka. Jeśli na terenie posesji są zamontowane kamery CCTV istnieje możliwość podglądu i nagania obrazu zarejestrowanego przez kamery.

Wysoką klasę ochronności oraz odporność na zniszczenia mechaniczne wideodomofonów Nice gwarantuje ich wykonanie z aluminium i wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Kolejne zalety nowych produktów Nice to bardzo niskie zużycie prądu - max 11W przy napięciu 12V w momencie otwarcia furtki, łatwy montaż na specjalnym uchwycie, co umożliwia przymocowanie go nawet w trudno dostępnych miejscach, atrakcyjny design, solidne wykonanie, prostota obsługi i korzystna cena (ceny zestawów rozpoczynają się od 699 zł netto).

Wprowadzenie przez Nice wideodomofonów do swojej oferty jest kolejnym krokiem w realizacji misji firmy, którą jest zagwarantowanie, by codzienne wyjście i powrót do domu były wygodne i komfortowe, przy jednoczesnym połączeniu funkcjonalności i wyjątkowego designu produktów.

Wideodomofony będą dostępne od 15 lipca.Nice Polska -
należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecny na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.

źródło: Nice