PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-06-09
Dom sterowany telefonem komórkowym
Teraz nie musisz być w domu, żeby otworzyć bramę, podnieść rolety czy wpuścić służby komunalne na posesję.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

System sterowania GSM proponowany przez Firmę WIŚNIOWSKI pozwala na zarządzanie wieloma funkcjami Twojego domu, nawet podczas zagranicznej podróży służbowej.

Inteligentny dom jest przyszłością, po którą sięga coraz więcej osób. Wielu z nas prowadzi aktywny tryb życia, który nie pozwala na częste przebywanie w domowym zaciszu. Możliwość zdalnego sterowania wieloma urządzeniami i uzyskiwanie powiadomień o zdarzeniach podczas naszej nieobecności daje komfort i poczucie bezpieczeństwa. Korzystając z nowoczesnego Systemu GSM zyskujemy pewność, że nasze mienie pozostaje chronione i nie zaskoczą nas niespodziewane sytuacje. Zamontowanie i uruchomienie systemu jest bardzo łatwe - wystarczy komputer z zainstalowaną  aplikacją, centrala sterująca z modułem GSM oraz karta SIM.


System GSM umożliwia sterowanie z każdego miejsca, z zasięgiem telefonii komórkowej
Fot. Wiśniowski

Dom pod zdalnym nadzorem

Krajowa trasa szybkiego ruchu, centrum handlowe czy park - w każdym z tych miejsc można włączyć cyrkulację grzewczą, otworzyć bramę wjazdową lub zapalić światła na podjeździe własnego domu, nawet na odległość setek kilometrów. W dobie przyspieszającego tempa życia potrzebujemy coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań, które pozwolą zaoszczędzić drogocenny czas i wyręczą w niektórych czynnościach. System daje bardzo szerokie możliwości zarządzania każdym budynkiem za pośrednictwem jednego urządzenia - osobistego telefonu komórkowego. Jest to nieoceniona wygoda nie tylko wtedy, gdy chcemy wziąć szybki prysznic nie czekając na podgrzanie wody czy wjechać bezpiecznie do garażu.

System daje przede wszystkim poczucie pewności w losowych sytuacjach. W każdym momencie możemy wpuścić na teren posesji domownika, który zapomniał klucza. Za jego pomocą można symulować obecność domowników podczas dłuższego wyjazdu, na przykład poprzez unoszenie i zaciąganie rolet, co obniża prawdopodobieństwo włamania. Ponadto System sterowania GSM zamontowany w bramach WIŚNIOWSKI dostarcza ważnych informacji dotyczących zdarzeń na posesji w formie krótkich wiadomości tekstowych SMS. Mogą to być powiadomienia o stanie położenia bramy, próbie siłowego otwarcia czy o stanie dostępnych środków na karcie SIM.


Otwarcie i zamknięcie bramy wjazdowej na posesję następuje za pomocą telefonu komórkowego
Fot. Wiśniowski

System dopasowany do potrzeb

System GSM można instalować w dowolnym obiekcie mieszkalnym. Może być podłączony do dowolnej automatycznej bramy wjazdowej i garażowej, włącznika światła lub nawet napędu unoszącego rolety. Programowanie jest bardzo łatwe i umożliwia samodzielne wykonywanie niektórych operacji. W skład Systemu wchodzi centrala sterująca z wbudowanym zasilaczem oraz moduł GSM umożliwiający wpięcie karty SIM. Dzięki aplikacji dostępnej na płycie CD programowanie urządzenia jest bardzo proste. Centrala sterująca umożliwia podłączenie trzech modułów GSM, natomiast każdy z nich jest odpowiedzialny za sterowanie jednego napędu. Możliwe jest więc jednoczesne sterowanie na przykład bramą wjazdową, garażową oraz oświetleniem. Moduł GSM może być zaopatrzony w kartę SIM dowolnego operatora telefonii komórkowej, co umożliwia skonsolidowanie systemu w ramach jednej sieci telefonicznej. Do każdego z modułów GSM można przypisać aż 168 numerów upoważnionych do wydawania komend, a 4 z nich będą mieć uprawnienia administratora. Numery można szybko wprowadzać i usuwać podłączając System do komputera z zainstalowaną aplikacją lub wysyłając SMS o odpowiednio skonstruowanej treści. Dzięki temu System nadaje się zarówno do budynków jednorodzinnych jaki i ogrodzonych osiedli.


Dzięki systemowi sterowania GSM  możliwe jest jednoczesne zdalne
zarządzanie funkcjami kilku urządzeń jednocześnie za pośrednictwem
osobistego telefonu komórkowego
Fot. Wiśniowski

Bądź poinformowany

Korzystając z Systemu sterowania GSM montowanego w bramach Wiśniowski możemy dodatkowo otrzymywać ważne informacje. Są one wysyłane automatycznie w formie krótkich informacji tekstowych SMS i mogą dotyczyć między innymi: stanu położenia bramy: otwarta/zamknięta, informacji o próbie siłowego otwarcia bramy przez osoby trzecie, informacji o otwarciu skrzynki sterowniczej, zaniku/powrocie zasilania sieciowego, informacji o otwarciu bramy, jeżeli pozostaje otwarta powyżej 10 minut czy stanie dostępnych środków na karcie SIM.

W ofercie firmy WIŚNIOWSKI !
System sterowania GSM

Firma WIŚNIOWSKI posiada w ofercie łatwy w obsłudze System sterowania GSM, umożliwiający zdalne sterowanie pracą dowolnego urządzenia za pomocą telefonu komórkowego. Ze względu na funkcję powiadomień w formie SMS, stanowi ważny komponent systemu bezpieczeństwa. Dzięki nieskomplikowanej instalacji i intuicyjnej obsłudze System ten jest bardzo przyjazny użytkownikowi.

Cena brutto: od 1217 złFirma WIŚNIOWSKI
jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Firma posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.

W ofercie znajdują się:
- bramy garażowe i przemysłowe
- kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
- panele kratowe
- stolarka aluminiowa, stalowa i przeciwpożarowa

Rozwiązania dla wymagających

Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.

Dostosowane do różnych wymagań

Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

źródło: Wiśniowski