PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-04-10
PetraZen - nowy model murku gabionowego
Firma Betafence przygotowała zupełnie nowy murek gabionowy PetraZen, który oprócz oryginalnego wyglądu, oferują dodatkowe możliwości montażu.

BETAFENCE Sp. z o.o.
ul. Dębowa 4
47-246 Kotlarnia

tel. 77 406 22 00
fax 77 482 50 00
info.poland@betafence.com
www.ogradzamy.pl

» więcej o firmie

Kilka lat temu światowy lider produkcji systemów zabezpieczeń zaprezentował nowoczesny produkt - murki gabionowe Zenturo. To niecodzienne rozwiązanie z miejsca zdobyło popularność wśród klientów i architektów, a to wszystko za sprawą niepowtarzalnego designu. Dlatego firma Betafence postanowiła rozszerzyć swoje portfolio o nowy model tego produktu.

Idea, która przyświecała twórcom to połączenie elegancji z komfortem i bezpieczeństwem, a także rozszerzenie możliwości aranżacyjnych oraz przyśpieszenie montażu. Osiągnięty efekt otrzymał nazwę PetraZen.

PetraZen - najważniejsze cechy

Nowy murki gabionowe zbudowane są z paneli Nylofor F, słupów oraz dedykowanych modelowi akcesoriów. Jednym z nich są zawiesia, które bardzo ułatwiają pracę, pozwalając na zahaczenie paneli w czasie instalacji. Dzięki temu montaż przebiega szybko i sprawnie.

Najważniejszą innowacją jest umożliwienie łączenia dwóch przęseł murku pod dowolnym kątem (a nie jak dotychczas tylko 180 i 90 stopni). Architekci zyskują więc dodatkowe narzędzie aranżacji terenu: niejednolitą linię ogrodzenia.


Charakterystycznym elementem murku gabionowego jest też oczywiście wypełnienie, które można idealnie dopasować do koncepcji architektonicznej otoczenia. Miłośnikom ekologii można zaproponować np. kolorowe szkło, zwolennikom przyrody - drewno, korę lub łupiny orzecha. Z kolei dobierając wypełnienie do barwy elewacji, warto postawić na kamienie w odpowiednim kolorze.

Bezpieczeństwo mieszkańców i posesji

Choć atrakcyjny design to najważniejszy wyróżnik murków PetraZen, to jednak ich twórcy nie zapomnieli o podstawowej roli ogrodzenia: zagwarantowaniu bezpieczeństwa. Jego konstrukcja znacząco utrudnia przedostanie się na teren posesji intruzom. Z kolei użycie ocynkowanej stali sprawia, że produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i działanie warunków atmosferycznych.

Dodatkowym wyróżnikiem murków gabionowych PetraZen jest doskonała nieprzezierność, zapewniająca mieszkańcom poczucie prywatności. Taka konstrukcja pozwala też na tłumienie hałasów i przykrych zapachów płynących spoza posesji, co jeszcze podnosi komfort osób przebywających na grodzonym terenie.

Murek gabionowy PetraZen to więc rozwiązanie, które spełnia wszystkie najważniejsze oczekiwania klientów indywidualnych.

źródło: Betafence | www.ogradzamy.pl