PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-03-07
W kolorach tęczy. Akcesoria do obsługi bram garażowych i wjazdowych firmy Hörmann
Pilot pasujący do lakieru samochodu lub po prostu w ulubionym kolorze właściciela? Tak, to możliwe.

HÖRMANN Polska Sp. z o.o.
ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki

tel. 61 819 73 00
fax 61 810 75 75
info@hormann.pl
www.hormann.pl

» więcej o firmie

Wraz z wprowadzeniem na rynek napędów do bram garażowych i wjazdowych działających w systemie sterowania radiowego BiSecur, firma Hörmann znacznie poszerzyła paletę akcesoriów do ich obsługi. Oferowane w nowoczesnych wzorach i wielu kolorach, wyróżnione w konkursie Red Dot Design Award nadajniki są nie tylko niezwykle bezpieczne, ale także piękne.  

Feria kolorów

Oprócz białych i czarnych modeli HS 5 BS z  funkcją odczytu położenia bramy Hörmann oferuje teraz dwuprzyciskowe piloty HSE 2 BS w 11 wariantach kolorystycznych.

Cztery wzory drewnopodobne doskonale pasują do wnętrz eleganckich aut, nadajniki z lakierem imitującym metal lub karbon nawiązują stylistyką do bram w modnych, nowoczesnych barwach, a żywe kolory pozostałych modeli - soczysta czerwień, pomarańczowy czy jasna zieleń - stanowią wesoły, optymistyczny akcent. Dodatkowo pilot HSE 2  BS może pełnić też rolę ciekawego breloka do kluczy, stanowić intrygującą i elegancką zarazem ozdobę.  


Pilot HS 5 BS: umożliwia odczytanie położenia bramy z wnętrza domu przy pomocy jednej
diody LED. Bramę można też zamknąć jednym przyciskiem bez wychodzenia na zewnątrz.

Komfort i bezpieczeństwo

Nowe nadajniki to oczywiście nie tylko atrakcyjne wzornictwo. Przede wszystkim to niezwykła wygoda i bezpieczeństwo. Dwa przyciski umożliwiają jednoczesną obsługę bramy garażowej i innych urządzeń elektrycznych wyposażonych w odbiornik, np. bramy wjazdowej lub oświetlenia przed garażem czy w jego wnętrzu. Bezpieczeństwo zapewnia natomiast wyrafinowana technologia - opracowany przez firmę Hörmann system sterowania radiowego BiSecur, w którym transmisja między pilotem a napędem jest szyfrowana podobnie jak ma to miejsce w bankowości elektronicznej. Rozszyfrowanie kodu - nawet superkomputerom - zajęłoby wiele tysięcy lat. W ten sposób bezpieczny system radiowy gwarantuje, że nigdy nikt niepowołany nie wtargnie do naszego garażu.

Zdjęcie główne:
Pilot HSE 2 BS
: oferowany w 11 ciekawych kolorach może także pełnić rolę modnego breloka do kluczy.Grupa Hörmann  jest największym w Europie producentem bram i drzwi. Od momentu założenia przedsiębiorstwa w 1935 roku wyprodukowano i sprzedano na całym świecie ponad 15 milionów bram. W 24 wyspecjalizowanych zakładach w Europie, Ameryce Północnej i Azji ponad 6000 osób pracuje nad rozwojem i produkcją najwyższej jakości bram, drzwi, ościeżnic i napędów. Główną siedzibą grupy Hörmann jest małe miasteczko Steinhagen w Westfalii. Pozostające nadal w rękach jednej rodziny  przedsiębiorstwo wygenerowało w ubiegłym roku obroty w wysokości ponad miliarda euro. Firma posiada ponad 80 własnych punktów dystrybucyjnych i wiele setek parterów handlowych w  ponad 30 państwach na całym świecie.

źródło: Hörmann