PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-09-14
Uczestnicy XIII Edycji Forum Młodych Liderów z wizytą w Firmie WIŚNIOWSKI
3 września br. siedzibę firmy WIŚNIOWSKI odwiedzili uczestnicy XIII Forum Młodych Liderów.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Wizyta studyjna była częścią projektu pt.: „Aktywnie współpracujące miasta - aktywne regiony" współfinansowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych. W ramach jego działań zaplanowano wizyty studyjne przedstawicieli młodych liderów miast partnerskich Nowego Sącza w  nowosądeckich firmach.

Prawie trzydziestu uczestników z kilku europejskich Miast Partnerskich Nowego Sącza zwiedziło główną siedzibę firmy oraz zapoznało się z jej historią oraz innowacyjnymi rozwiązaniami.


Młodzi Liderzy mieli możliwość obejrzenia na własne oczy jak wygląda cały proces technologiczny powstawania różnych produktów w Firmie WIŚNIOWSKI, jak wygląda proces szkolenia nowych pracowników, współpracy z przedstawicielami handlowymi itp.

Celem, który przyświecał tegorocznemu Forum Ekonomicznemu Młodych Liderów było stworzenie międzynarodowego think-tanku - składającego się z reprezentantów przyszłych europejskich elit, oddziałujących zarówno na płaszczyźnie lokalnej w swoich krajach, jak i inicjujących wspólnie międzynarodowe projekty i przedsięwzięcia, które pozwolą budować lepsze jutro.

Wizyta w siedzibie Firmy WIŚNIOWSKI była dopełnieniem programu.WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski